AcasaGalerieCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sugestii, Propuneri pt guilda

In jos 
AutorMesaj
Amorys
Admin

Honnor : 40
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 26
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Sugestii, Propuneri pt guilda   Joi Oct 21, 2010 12:08 am

Dativa cu parerea despre guilda cum ar trebui facut raidurile ce mai trebuie la guilda etc.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Divinos

Honnor : 2
Data de inscriere : 26/10/2010
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Sugestii, Propuneri pt guilda   Mar Oct 26, 2010 8:06 pm

Pentru raidurile de 10 man (n&h) ar fi ceva sa se faca grupuri si sa se faca la fel cu se fac si pentru 25 man , iar grupele sa fie puse in Guild information . Eu am fost ceva timp in "Onyxia gave us head" (guild de la hoarda) insa am facut reroll si am venit al ally acuma Smile
Sus In jos
Divinos

Honnor : 2
Varsta : 27
Localizare : Timisoara

MesajSubiect: Re: Sugestii, Propuneri pt guilda   Mar Oct 26, 2010 8:16 pm

ei au de exemplu, iar un om sa fie Group leader si sa isi faca timp si rabdare sasi stabileasca ziua cand poate sa mearga cu lumea.
si in felul asta pot sa faca ICC si RS 10h si n. Iar cat despre alturi la fel grupuri cu alturi se pot face.
Iar ce ii de preferat... ii ca lumea sa nu isi dupa alturile in alte main groups de exemplu Ion1 vine cu Ion1(ALT) si il baga in group 2 ca dps sau altceva.
G1: Ion1 (Tank), Ion2 (Offtank cu dualspec dps), Ion3 - Ion4 (Healers), Ion5 - Ion6 - Ion7 (RDPS), Ion8 - Ion9 - Ion10 (MDPS)

ei au progrese destul de bune doarece au facut asa iar cand apar raidurile de 25 ... toti is gearuiti panan' gat si pot face eventuri de PvE care sunt postate pe forum

Cam asta ar fi o idee si sry de Ion People Laughing dar nam avut alta idee Rolling Eyes
Sus In jos
Ymir

Honnor : 0
Varsta : 32
Localizare : brasov

MesajSubiect: Re: Sugestii, Propuneri pt guilda   Joi Oct 28, 2010 11:16 pm

pt raidul programat la ora D la data D s aincepem s ane strangem cu o ora mai devreme toti playery esentziali si sa ne apucam sa facem trashul ca la ora in care trebuie sa inceapa raidul deja sa dam in boss motivul principal "TIME is MONEY"
Sus In jos
Ymir

Honnor : 0
Varsta : 32
Localizare : brasov

MesajSubiect: Re: Sugestii, Propuneri pt guilda   Joi Oct 28, 2010 11:27 pm

desi nu totzi playery din guilda stiu treba asta propun la regulament sa se treaca screanshoturile cu playery si bossy facutzi pt DKP-uri (pt cazul in care oameni noi nu stiu ca raidurile sunt posibile si fara ofitzer sau guild master ) sugestia asta ar face posibila cresterea activitatzi in gilda
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sugestii, Propuneri pt guilda   

Sus In jos

Sugestii, Propuneri pt guilda
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Brotherhood :: Guild-
Mergi direct la: