AcasaGalerieCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Lady Deathwhisper

In jos 
AutorMesaj
Amorys
Admin

Honnor : 40
Data de inscriere : 18/10/2010
Varsta : 25
Localizare : Suceava

MesajSubiect: Lady Deathwhisper   Vin Noi 05, 2010 4:03 am

img][/img]
Acest boss se poate face numai cu 1 tank
In prima faza bosu se tine acolo undei el si pot veni nijte mobi dak nui dps, bossul trb sa ramana fara mana, si atunci trebuie dat dps tare pe mobi care apar
Primul script Dominate Mind (mind control)da pe toate dificultatile (inafara de 10n) pe mai multi ppl cand acestia au primit mind control de preferat e sa se dea Cyclone (druid) pe mele ca aia dau cel mai tare pe 1 ppl si e posibil sal omoare,sau Psychic Scream(priest)
Al doilea script esteDeath and Decay la acest script va pune ceva verde jos nu trebuie sa stati in ea ca luati dmg
Cand bosu nu mai are mana, trebuie dus rpd in centru camerei toti ppl se opresc din dps pana ce tanku duce bossu in centrul camerei caci altfel loati agroo si asata nui bine deloc
Bossu va da cu Frostbolt care da un aoe enorm,cand casteaza trebuie intrerupt obligatoriu se poate da intrerupt cu:Kick(rog) sau Shield Bash(warior)sau cu Wind Shear(shaman)
Si cel mai important la acest bos este FARA NICI UN FEL DE AOE ca dati dps celor care au Dominate Mind (mind control) deci FARA AOE
Mai multe info Lady Deathwhisper

Daca am gresit ceva va rog sami ziceti
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Lady Deathwhisper
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Brotherhood :: Tactici pve-
Mergi direct la: